O nas

Jesteśmy firmą doradczo-szkoleniową z bogatym doświadczeniem w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Nasi trenerzy to wysokiej klasy eksperci, praktycy ze wszechstronnym i wieloletnim doświadczeniem biznesowym, szkoleniowym i doradczym. Pod szyldem Fabryka Motywacji działamy od 2005 roku.

Dlaczego Fabryka? Bo skala naszych doradczych, motywacyjnych i rozwojowych działań jest ogromna. Nasze rozwiązania opieramy przede wszystkim na wiedzy i kompetencjach ludzi – ekspertów Fabryki Motywacji. Ale łączymy je ze sprawdzonymi narzędziami, usprawniającymi pracę nad rozwojem współpracujących z nami ludzi i organizacji. Zupełnie jak w tradycyjnej fabryce.

Niezależnie od tego, czy pracujemy z kilkuosobową firmą rodzinną czy dużą międzynarodową korporacją, zaczynamy od rozmowy o oczekiwaniach i potrzebach, Bez utartych schematów i form. Nie chcemy, nie lubimy, nie pracujemy mechanicznie.

Pamiętamy o RODO. Naszą politykę znajdziesz tutaj.

Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj