Wioletta Matysiak - trener, coach

Wioletta Matysiak

 

Trener, Coach, Konsultant

Kierownik produkcji i brygadzista pierwszej zmiany w jednej osobie. Zarządza bieżącymi procesami produkcyjnymi i nadzoruje pracę w zespołach projektowych. Odpowiedzialna za prawidłowe wykorzystywanie materiałów i narzędzi podczas pracy.

Jeden z czterech w Polsce facylitatorów metody True Colors®. W latach 2003-2011 Manager w firmie szkoleniowej Norman Benett. Posiada ponad kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta (w branżach FMCG oraz B2B). Skuteczny trener i konsultant z doświadczeniem w prowadzeniu projektów z dziedziny Human Resources: Assessment Center, Systemów Ocen Pracowniczych, Audytów Organizacyjnych oraz Rekrutacji. Coach EMCC. Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

W Fabryce Motywacji doradza i szkoli m.in. w zakresie prezentacji i autoprezentacji, kompetencji menedżerskich, prowadzenia rozmów oceniających, rekrutacji i selekcji oraz antystresu.

“Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem” – Gabriel García Márquez

Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj