Automobilizacja: Jak wykorzystać stres w działaniu? Zapraszamy na warsztat autorski!

Automobilizacja: Jak wykorzystać stres w działaniu? Zapraszamy na warsztat autorski!

Czy wiesz, że możesz zarządzać stresem i wykorzystywać go wspierająco do osiągania zamierzonych rezultatów w życiu zawodowym i prywatnym? Stres może być Twoim sprzymierzeńcem. Ale pod warunkiem, że poznasz sposoby oswajania go i czerpania z niego. Tak, tak – stres nie jest wrogiem! Może być narzędziem silnie wspierającym funkcjonowanie.

automobilizacja(1)

Zastanów się nad swoimi codziennymi zadaniami: czy wśród nich są też takie, które spychasz na dalszy plan tylko dlatego, że denerwujesz się na samą myśl o ich realizacji? Czy mówisz przełożonym, kolegom z pracy, partnerowi o wszystkich swoich pomysłach, które Twoim zdaniem mają potencjał i są dla firmy (i dla Ciebie) wartościowe? Czy z lęku, jak je ocenią bardzo je filtrujesz? Czy zawsze, gdy czegoś nie wiesz albo nie rozumiesz dopytujesz o to? Czy strach powstrzymuje Cię przed tym naturalnym odruchem? Jak zachowujesz się pod presją czasu? Czy działasz szybciej czy to Cię raczej paraliżuje i nie pozwala na efektywne zarządzanie zadaniem?

Jest mnóstwo sytuacji, w których ze stresu i lęku wyhamowujemy nasze działania. Nie zawsze potrzebnie. Bo stres jest ważnym elementem codzienności: warto nauczyć się nie tyle radzić z nim, co nim zarządzać. Nasz autorski warsztat pokazuje, jak to robić skutecznie. Jego celem jest zaprezentowanie i wytrenowanie umiejętności wykorzystywania stresu wspierająco do osiągania założonych rezultatów. Osoby, które kończą nasze szkolenie potrafią wyznaczać granice odpowiedniego poziomu pobudzenia w stresie, tak by był on dla nich konstruktywny.

Warsztat prowadzi Małgorzata Budny: trener, psycholog, psychoterapeuta i coach EMCC z wieloletnim doświadczeniem w biznesie, a także w psychoterapii. Małgosia pracuje z ludźmi nad umiejętnościami i rozwojem kompetencji m.in. budowania zdrowej samooceny, zwiększania własnej skuteczności w działaniu, radzenia sobie ze stresem. I jest w tym świetna!

Warsztat odbędzie się 30 listopada 2017 roku (Sale Hrubieszowska w Warszawie) w godzinach 9.00 – 17.00.

Koszt warsztatu:

przy zapisie do 6 listopada: 670 pln netto

przy zapisie od 6 do 14 listopada: 745 pln netto

(do tej kwoty należy doliczyć 23 proc. VAT)

Cena zawiera:

koszty jednodniowego szkolenia, materiały szkoleniowe, certyfikat, lunch i przerwy kawowe.Nie zawiera kosztów dojazdu w miejsce szkolenia i noclegu.

Zapisy i program szkolenia: Magdalena Wójcicka

m.wojcicka@fabrykamotywacji.pl

+48 501 245 525

22 844 10 33

* Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania warsztatu z przyczyn niezależnych. W takiej sytuacji uczestnicy zostaną powiadomieni na co najmniej 5 dni przed warsztatem. Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj