Fabryka Motywacji startuje z podcastem Earl Grey HR!

Fabryka Motywacji startuje z podcastem Earl Grey HR!

Będziemy mówić o sprawach ważnych z punktu widzenia HR-owców, menedżerów, pracowników, ludzi. Zaczynamy od tematu AC/DC w organizacji.

Kiedy ten pomysł się pojawił, sądziliśmy że pójdzie sprawniej: ot, nagrać rozmowę na temat tego, na czym się znamy, co lubimy i za co cenią nas ludzie/firmy, z którymi pracujemy. Proste! Ale by do nagrania doszło, co najmniej dwie osoby musiały spotkać się w korzystnej dla nich czasoprzestrzeni, a z kolei dwa psy, które zwykle się w tej czasoprzestrzeni znajdują, musiały ją opuścić. Kiedy już to zrobiły i usiedliśmy, by w spokoju pogadać o demonizowanym w organizacjach AC/DC, rozmnożyły się inne „przeszkadzajki”, które mimo prac z programem do obróbki dźwięku są z nami przez całe nagranie. Przygotujcie się zatem m.in. na stukot klawiatury w tle, dźwięk trzaskającego w kominku ognia i programu pocztowego, który wytrwale dostarczał maile oraz spadających na podłogę…koralików. To jest pierwsze nasze nagranie. Wiemy, że nie jest idealne technicznie, ale warto posłuchać, bo to solidna porcja wiedzy na temat Assessment i Development Center – procesów, które bardzo często są w firmach demonizowane. Zatem – czas start! (nagranie do osłuchania po kliknięciu w zdjęcie).

EARL GREY HR PODCAST(2)

 Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj