Marcin Wykrotka - trener, coach

Marcin Wykrotka

 

Prezes Zarządu

Trener, Coach, Konsultant

Obecnie Prezes Fabryki Motywacji. Wcześniej – Kierownik produkcji i brygadzista drugiej zmiany w jednej osobie. Zarządza całą Fabryką oraz bieżącymi procesami produkcyjnymi i nadzoruje pracę w zespołach projektowych. Odpowiedzialny za prawidłowe wykorzystywanie materiałów i narzędzi podczas pracy.

Trener-praktyk z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Tworzył i realizował autorskie projekty szkoleniowe z zakresu sprzedaży bezpośredniej i obsługi klienta. Pracował dla firm z różnych branż, m.in. telekomunikacyjnych, produkcyjnych, usługowych i sprzedażowych. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Collegium Civitas. Master Coach EMCC.

W Fabryce Motywacji odpowiada za projektowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu efektywności osobistej, coachingu, umiejętności prezentacji i autoprezentacji, sztuki wystąpień publicznych. Prowadzi także coaching indywidualny i grupowy dla kadry menedżerskiej.

“Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości” – Masutatsu Oyama

Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj